Контактный телефон

(044) 221 52 73

Заказ звонка

Новости

НКЦПФР приєдналась до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів

НКЦПФР приєдналась до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів

Виконавчий комітет Міжнародної організації пенсійних наглядових органів (IOPS) на засіданні, яке відбулось 19 червня 2017 року, схвалив заявку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на вступ до організації. Комісія отримала статус Членства в управлінні (GoverningMembership)

http://www.iopsweb.org/membership/iopsmembers.htm.

 

Приєднання України до IOPSдозволить імпелементувати глобальні стандарти IOPS, за яким працюють у всьому світі, підвищити якість нагляду пенсійної системи та впровадити на українському ринку ефективну систему попередження ризиків в цій галузі.

 

«Участь в IOPS,  яка об‘єднує переважну більшість активів пенсійних фондів в світі, відкриває нам доступ до необхідної інформації для розбудови якісної системи нагляду та запровадження накопичувальної пенсійної системи» - прокоментував Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

 

International Organisation of Pension Supervisors (ІОPS) http://www.iopsweb.org/створена в липні 2004 року за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD) і Міжнародної мережі органів з регулювання і нагляду у сфері пенсійного забезпечення (INPRS).

 

Наразі IOPS налічує 84 члени та країн-спостерігачів, які представляють 73 країни по всьому світу. Організація тісно співпрацює з іншими міжнародними організаціями, які беруть участь в розробці політики пенсійного нагляду, в тому числі ОЕСD, Світовий банк, Міжнародна асоціація соціального забезпечення (ISSA), Міжнародна асоціація страхових наглядів (IAIS) і Міжнародний Валютний Фонд.

В НКЦПФР відбулась щорічна зустріч донорських організацій

В НКЦПФР сьогодні відбулась зустріч керівництва регулятора та представників донорських організацій з координації питань отримання міжнародної технічної допомоги.

Серед присутніх були представники Світового банку, МВФ, ЄБРР, USAID, GIZ, EU-FINSTAR. Обговорювались питання отримання НКЦПФР технічної допомоги, стану поточних проектів, пріоритетні напрямки розвитку співробітництва.

Торги на украинских фондовых площадках начались нейтрально

Индекс УБ открылся около закрытия сессии четверга на уровне 1062,56 пт. За первые 15 минут торгов индекс ведет себя неуверенно. Сейчас на отметке в 1062,29 (+0,08% к цене закрытия пред. сессии). “Голубые фишки” торгуются в смешано и с очень малой активностью. В лидерах роста акции “Донбасэнерго” с +2,90%...

Подробнее...

Удивительные приключения инвесторов в Украине.

«Все прямые углы равны между собой»

Эвклид,

«Начала»,IV постулат

2 марта 2015 Верховная рада на внеочередном заседании приняла за основу проект закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно защиты прав инвесторов (№2259). Название – замечательное. Актуальность защиты прав инвесторов высочайшая. Но…

Подробнее...

Торговля ЦБ и депозитарная деятельность.

Профессиональная деятельность по торговле ценными бумагами на фондовом рынке осуществляется торговцами ценными бумагами - хозяйственными обществами, для которых операции с ценными бумагами являются исключительным видом деятельности.

Торговец ценными бумагами предоставляет широкий спектр услуг на фондовом рынке Украины. Если у Вас есть свободные денежные средства, Вы можете воспользоваться высоким потенциалом доходности этого рынка, приобретя ценные бумаги инвестиционных фондов или непосредственно украинских эмитентов.

Подробнее...