Контактный телефон

(044) 221 52 73

Заказ звонка

НКЦПФР приєдналась до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів

НКЦПФР приєдналась до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів

Виконавчий комітет Міжнародної організації пенсійних наглядових органів (IOPS) на засіданні, яке відбулось 19 червня 2017 року, схвалив заявку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на вступ до організації. Комісія отримала статус Членства в управлінні (GoverningMembership)

http://www.iopsweb.org/membership/iopsmembers.htm.

 

Приєднання України до IOPSдозволить імпелементувати глобальні стандарти IOPS, за яким працюють у всьому світі, підвищити якість нагляду пенсійної системи та впровадити на українському ринку ефективну систему попередження ризиків в цій галузі.

 

«Участь в IOPS,  яка об‘єднує переважну більшість активів пенсійних фондів в світі, відкриває нам доступ до необхідної інформації для розбудови якісної системи нагляду та запровадження накопичувальної пенсійної системи» - прокоментував Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

 

International Organisation of Pension Supervisors (ІОPS) http://www.iopsweb.org/створена в липні 2004 року за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD) і Міжнародної мережі органів з регулювання і нагляду у сфері пенсійного забезпечення (INPRS).

 

Наразі IOPS налічує 84 члени та країн-спостерігачів, які представляють 73 країни по всьому світу. Організація тісно співпрацює з іншими міжнародними організаціями, які беруть участь в розробці політики пенсійного нагляду, в тому числі ОЕСD, Світовий банк, Міжнародна асоціація соціального забезпечення (ISSA), Міжнародна асоціація страхових наглядів (IAIS) і Міжнародний Валютний Фонд.